REFERENCJE

Każda z osób, które poprosiłam o wypowiedź,
była kiedyś w podobnej sytuacji, jak Ty.
Chciała zmienić swój angielski, i zastanawiała się,
jaki sposób będzie najskuteczniejszy.

IZABELA

Dziękuję Ci za doskonały warsztat.
Dla mnie zaczął się proces
“Spotkanie z Kasią pozwoliło na zmianę przekonań…zaczęłam nową drogę.
I choć chwilami zakręciła się łezka w oku, było radośnie i nostalgicznie, był śmiech i złość, było dużo emocji. I o to chodzi, żeby być uczciwym w stosunku do siebie. Odkryłam w sobie dziecko i ogromne pokłady możliwości:). Kasia dziękuję Ci za fantastyczną atmosferę, bezpieczeństwo i zaraźliwy optymizm. Gorąco polecam…8 godzin
,które przewróciło mi w głowie:)”
Kasia
dziękuje:)

KLAUDIUSZ

Myślę, że gdyby nie Kasia nigdy nie siadłbym nad angielskim, to wydawało mi się mało ciekawe, ciągle widziałem jak fajniej mogę spędzić czas na nauce, jednak nauka z Kasią okazała się fascynująca przygodą dzięki której ruszyłem do przodu. Polecam gorąco, to prawdziwa specjalistka.

DOROTA

Dzięki warsztatom oraz prywatnym sesjom z Kasią zrozumiałam, że za płynnym posługiwaniem się językiem angielskim stoi zupełnie inny problem niż myślałam, to było wielkie zdziwienie i olbrzymi krok do przodu. Cierpliwość Kasi do mnie była nieskończona i uwieńczona moim sukcesem. To nie tylko zwykły nauczyciel angielskiego, ale ekspert od głębszych przyczyn. Polecam szczególnie tym, dla których nauka angielskiego wydaje się nudnym i żmudnym procesem. Pomysłowość Kasi nie zna granic.

MAGDALENA

Kasia ma wyjątkowe podejście do ludzi. Widać, że dzięki ogromnemu doświadczeniu, do każdego problemu podchodzi indywidualnie (nie schematycznie). Jest świetnym słuchaczem i obserwatorem. Dzięki Niej i atmosferze, którą tworzy na spotkaniach, odkryłam pewne schematy i ograniczenia, które trzymały mnie aby iść dalej i się rozwijać. Choć doskonały poziom angielskiego u Kasi może na początku onieśmielać osobę po drugiej stronie, tak naprawdę jak tylko przełączyłyśmy się na język angielski, zapomniałam o tej barierze i czułam się naprawdę komfortowo. Teraz takie wrażenie mogę przenosić dalej na moje spotkanie biznesowe po angielsku. Dziękuje za wszystko!

DOMINIKA

Na początku jest pytanie: “Kawa czy herbata?”, by później przy ulubionym napoju wyznaczyć wspólnie cel, który ma osiągnąć poprzez naukę. Kolejnym krokiem jest dobór metod, które mogą być modyfikowane w trakcie wspólnych zajęć. Dla mnie najbardziej efektywną jest metoda 4×15(minut). Podczas (prawie) codziennych krótkich rozmów telefonicznych:

  • Rozmawiam i myślę w języku obcym
  • Przełamuję barierę rozmawiania przy innych w języku obcym – bez zwracania uwagi na to “co inni powiedzą”
  •  Moja głowa nie ma czasu na lęki i zamartwianie się, że nie dam rady i się nie dogadam
  •  Rozmawiam na poziomie do mnie dopasowanym
  •  Tematy rozmów są tematami, na które z chęcią podyskutuję (w opozycji do tematów narzuconych w podręcznikach lub programach szkół językowych)
  •  Nie tracę czasu, energii na dojazdy – lekcje mogę z każdego miejsca na ziemi.
 

MONIKA

Dziękuje za super warsztat ! 🙂
Do tej pory uważałam, że moją największą przeszkodą w zdobyciu wymarzonej pracy jest brak wystarczającej biegłości w języku angielskim, warsztaty a zwłaszcza udział w psychodramie, uświadomiły mi, że problem tkwi gdzie indziej – w moim braku akceptacji dla samej siebie. Warsztat pozwolił mi zobaczyć, że mogę czuć się superkomfortowo podczas rozmowy nawet gdy mój angielski nie jest perfekcyjny 🙂

MICHAŁ

Poczucie wspólnoty z innymi ludźmi, którzy mają te same trudności z mówieniem w j.angielskim. Zobaczenie ,że nie jest się samemu z danym problemem. Spojrzenie na problem z innej strony, omówienie rożnych sytuacji pokazało jak można pracować nad swoimi słabościami.

 

PATRYCJA

Dziękuje za celne pytania, które dały mi odpowiedz co tak naprawdę mnie blokuje, jeśli chodzi o angielski. Uświadomiłam sobie, że kolejne kursy nie pomogą. Lepiej pracować nad swoimi przekonaniami. Mam ogromną chęć kontynuowania pracy w tym kierunku.

ANNA

Doświadczyłam tego,że wiele osób ma problem z posługiwaniem się angielskim które w mniejszym stopniu zależy od umiejętności, słownictwa, gramatyki a w większym od doświadczeń, blokad, przekonań. Wychodzę z przekonaniem, że muszę się zmierzyć z tym co mnie blokuje, że muszę wyjść ze swojej strefy komfortu, szukać okazji do spotkań i rozmów po angielsku.

MAGDALENA

Warsztaty niepostrzeżenie uświadomiły mi ważne rzeczy, odczucia. Bardzo lubię pracę z obrazem- podobały mi się karty. Duża wiedza prowadzącej.

KUBA

Zajęcia dodały mi bardzo dużo pewności siebie. Kiedy myślę o sytuacjach związanych z mówieniem po angielsku, zazwyczaj wiąże się to z paraliżem. Teraz odnoszę wrażenie, że mam wskazaną drogę, jak próbować radzić sobie ze stresem, bo to on jest głównym winowajcą.

MONIKA

Warsztaty pomogły mi zrozumieć problematykę oraz bariery stojące na mojej drodze do poprawienia zdolności językowych.

KASIA

Pokazałaś mi inną perspektywę moich potrzeb z angielskim. Perspektywę, której sama bym nie odkryła. Mam poczucie, gdzie szukać motywacji i gdzie mam wewnętrznych sabotażystów. Wychodzę zmotywowana i z pomysłem na własną ścieżkę. 

ANNA

Świetny kontakt i wyczucie ludzi! Ciekawie poprowadzona praca, tj.tak, że coś wiem , niemniej potrzebuje odzwierciedlenia tego do siebie, ta praca w tym mi pomogła. Potrzebowałam wsparcia i otrzymałam je. 

MAGDALENA

Zrozumiałam, że nic na siłę, każdy powinien obrać, znaleźć swój motor działania, liczy się podejście!To wszystko co robię ze sobą z tych warsztatów.Dziękuje